• 244

Вітаємо зі святом творчої праці – Днем науки!

20210517 4     17 травня 2021 року відбулося засідання МК «Пошук», присвячене Дню науки, на тему «Формування життєвих компетентностей здобувачів освіти шляхом упровадження новітніх технологій на уроках загальноосвітньої підготовки». Кожен викладач методичної комісії створив тематичний постер, яким висвітлив життєво важливу роль предмета. Мета заходу – вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми цілком справедливо пишаємося і на яких покладаємо великі сподівання.

     Наука значно полегшує наше життя, служить на благо людства і об'єднує людей в прагненні зробити світ кращим. Щоб вшанувати працю вчених і наукових співробітників, в Україні був заснований День науки. Щорічно це свято відзначається в третю суботу травня. Встановлено свято указом Леоніда Кучми в 1997 році.

     Методична комісія пройшла в творчій атмосфері. Викладачі дійшли висновку, що всі загальноосвітні науки важливі. Це спільний процес творчої діяльності по отриманню нових знань, і результат цієї діяльності у  вигляді цілісної системи знань, сформульованих на основі певних принципів.

     Щиро вітаємо науковців зі святом творчої праці – Днем науки!

     Бажаємо всім науково-педагогічним працівникам, ученим, молодим науковим дослідникам міцного здоров'я, невтомності у новаторському пошуку, втілення інноваційних проєктів задля прогресу та розвитку!

 

20210517 520210517 220210517 1

 Голова МК «Пошук»

Наталя Кардашова

Вгору