• 133

Мир як основа буття

     18 вересня з 14.00 до 18.00 у парку культури і відпочинку ім. Горького пройшов Відкритий діалог з громадою про можливості та засоби миробудування на всіх рівнях життя присвячений  Міжнародному Дню Миру 2021, який 21 вересня відзначатимуть Україна та Світ. В діалозі прийняли участь більше 60 містян та гостей міста, з них:   представники управління культури та молоді, Мелітопольського міського краєзнавчого музею, інших установ міста,  шкільні освітяни, бізнес-тренерка, звичайні городяни, які просто відвідували парк та учні нашого училища: Гроздєв Дмитро, Варвара Сідунова, Анна Іванова, Ярослав Проскурін, Максим Климович, Анастасія Лісна, Ніса Романюта, Старокожев Сергій, Чулієв Олександр.

     Захід пройшов у вигляді відкритого миротворчого діалогу, як дружній простір для обміну думками між звичайними людьми різного віку, сфер діяльності та інтересів, але об’єднаними спільними ідеями та цінностями “позитивного миру”, прав людини, добросусідства і відповідальності, гідності та рівності.

     Захід до Дня Миру в Україні проводився Молодіжною організацією “СТАН” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Парнерами проєкту в місті Мелітополі стали БО «БФ «МЛТ МУЗЕУМ+» та Мелітопольський міський краєзнавчий музей.

20210918 120210918 220210918 3

Куратор учнівського самоврядування

Корольова Аліна

Вгору