• 69

Старт нового проєкту

     7 жовтня об 11:00 в.о. директора училища Наталя Іванова взяла участь у  прес-конференції з презентації проєкту «Від покоління Ні-Ні* до покоління ПІДПРИЄМЦІВ», який буде реалізовуватись вже в цьому році на території Мелітопольського району.

     Мета проєкту - покращення ділового середовища та «підприємницького духу» серед вразливих категорій громадян. За ініціативою Міжнародної організації праці (МОП) ГО «СВ-Платформа», Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості, Мелітопольська міська рада, ГС "Соціальне підприємство "Центр освіти дорослих "Перший", КУ "Агенція розвитку Мелітополя", ГО «Інститут інклюзивного розвитку», ТОВ «ВКФ «Мелітопольська черешня», ТОВ "Завод «ТУРБОКОМ», ДНЗ "Мелітопольське вище професійне училище", ДНЗ "Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти" створили місцеве партнерство зайнятості задля вирішення проблем на регіональному ринку праці.

     Участь у заході, окрім представників місцевого партнерства, взяли старший технічний радник МОП Джемал Ходжіч та національний координатор проєктів МОП Георгій Морозов. Координував зустріч керівник проєкту Валерій Кокоть.

     З вітальним словом до всіх присутніх звернулася перший заступник міського голови Ірина Рудакова, яка подякувала представникам МОП за те, що підтримали ініціативу створення місцевого партнерства саме в нашому місті. Вона наголосила, що реалізація цього та подібних проєктів є основою для створення точок економічного зростання Мелітополя.

     Старший технічний радник МОП Джемал Ходжіч зазначив, що місцеве партнерство створене в рамках проєкту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» основним завданням якого є вдосконалення політики працевлаштування.

     Керівник проєкту «Від покоління Ні-Ні* до покоління ПІДПРИЄМЦІВ» Валерій Кокоть детально розповів про завдання та етапи реалізації проєкту та наголосив, що реалізація Проєкту сприятиме покращенню в Мелітопольському районі ділового середовища та «підприємницького духу» серед вразливих категорій громадян шляхом використання механізмів місцевого партнерства між владою, службою зайнятості, закладами професійно-технічної освіти та місцевим бізнесом.

     Національний координатор проєктів МОП Георгій Морозов, зауважив, що аналіз ринку праці, який буде здійснено в межах проєкту стане основою для розробки онлайн курсів з професій машинобудівної та сільськогосподарської галузі. Загальні напрацювання за результатами реалізації проєкту в Мелітополі можуть стати стандартною моделлю для розвитку подібних партнерств в інших регіонах України.

07.10

Вгору