• 126

     З 22 по 26 листопада 2021 року відбувся Всеукраїнський тиждень професійної (професійно-технічної) освіти.

     Запорізький регіон успішно реалізував 5 великих заходів тижня, які спрямовані на профорієнтацію та популяризацію професійної освіти.

     Форум лідерів став першим в рамках цього марафону, на якому було обрано Президентом Ради учнівського самоврядування закладів ПТО Запорізької області нашу ученицю – Волкову Катерину(303 групи).

     Третій день тижня був присвячений можливостям професійної освіти при підготовці професій і завершував марафон заходів челендж «Мій вибір», учасники якого розкривали всі нюанси та переваги вибору робітничих професій.

     23 листопада з ініціативи Агенції розвитку Мелітополя була проведена профорієнтаційна онлайн-зустріч для випускників шкіл. Учень 304 групи Хомич Денис розповів про професію «Верстатник широкого профілю», про свій шлях у професію. З учнями шкіл було розіграно пам’ятні дарунки, переможцями стали учні 22 школи.

     Висловлюємо подяку колективу Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області за сучасний підхід до організації Тижня професійної (професійно-технічної) освіти у Запорізькій області а також керівникам, педагогічним працівникам, здобувачам освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області за організацію, проведення та участь у заходах.

     Заходи проводились у Zoom, а також транслювались на офіційній сторінці Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Facebook «НМЦ ПТО у Запорізькій області»

IMG 1871IMG 1871 (1)IMG 1726

Вгору